Vyberte stránku

SDO INTERIOR – KDO JSME

kuchyně interiér

Původní myšlenkou celého projektu SDO interior bylo vytvořit tým lidí, kteří nejen dokážou navrhnout interiér, ale také budou schopni dotáhnout jeho realizaci až do konce pod svým vlastním vedením.

Projekt začínal pomalu prací po večerech a o víkendech z domova. S postupem času a s nově nabytými zkušenostmi jsme úspěšně začali realizovat více zakázek a navázali kvalitní partnerství se zkušenými odborníky v oboru, včetně truhlářů, designérů či architektů.

Naším hlavním cílem již od počátku bylo kompletní zpracování projektů, včetně výrobní dokumentace či výstupů pro CNC. S hrdostí můžeme říci, že nyní plně zajišťujeme výrobu pro několik truhlářských firem, což nám umožňuje přinášet inovativní, moderní a také především kvalitní řešení do oblasti interiérového designu.

Dnes již působíme po celé České republice a jsme odhodláni pokračovat v naší misi vytvářet prostředí, která nejen odrážejí osobnost našich klientů, ale také přinášejí do jejich životů estetiku a pohodlí.

V naší firmě pracujeme s několika profesionálními programy, mezi které patří AutoCad, PRO100, SketchUP, Lumion či Maestro. Zároveň jsme schopni nabídnout externí montáže nábytku jako samostatnou službu.

SDO interior 55
SDO interior 5
SDO interior 10

NAŠE ZAČÁTKY

Dlouhá léta jsem měl za cíl vybudovat projekční firmu, která by se specializovala především na technické aspekty, odlišující se tak od ostatních, které se zaměřují pouze na design. Můj profesní vývoj začal v truhlárně, kde jsem se začal pracovat jako pomocník na dílně. Postupem času jsem získal pozici vedoucího výroby. Tehdy jsem si uvědomil, že mám potenciál rozšířit své působení i mimo rámec stávající truhlárny a začal jsem spolupracovat se začínajícím truhlářem.

Postupně jsem se tak propracoval do stavu, kdy jsem přes den  měl na starost vedení truhlárny, kde jsem byl zaměstnán a ve večerních hodinách jsem zpracovával zakázky pro další truhlárny. Po několika měsících jsem pronajal první kancelář s dvěma pracovními místy a přijal první kolegyni, specializující se na design. Naše působení se rozšiřovalo a postupem času jsme navázali spolupráci s významnými truhlárnami a pronajali dvě větší kanceláře, kde vznikla nová pracovní místa. V současné době náš tým čítá šest členů, z nichž čtyři se věnují návrhům a designu, zatímco další dva jsou zkušení montážníci.

Jsme připraveni pokračovat v rozšiřování naší nabídky
a posilování naší pozice na trhu s interiérovým designem.

Dominik Stehlík / Zakladatel a jednatel

Foto o nas
SDO tým